Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Czarnotta

O MNIE

Strona główna > O mnie

WSPARCIE PRAWNE

ADWOKAT KATARZYNA CZARNOTTA

Adwokat z powołania, o ogromnej wrażliwości i empatii, niebojący się podjąć nawet najtrudniejszego zadania. Sprzymierzeniec przedsiębiorców, ludzi produktywnych. Wielki przeciwnik niszczenia człowieka przez system, zajmowania stanowisk przez niekompetentnych ludzi, przekraczania uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych i niedopełnienia zawodowych obowiązków przez urzędników państwowych.


Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w spółkach kapitałowych: głównie w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością i w kancelariach komorniczych.  W spółkach prawa handlowego zajmowała następujące stanowiska: stanowisko prawnika, w latach 2015-2018  stanowisko dyrektora ds. administracyjno-prawnych, obecnie pełni funkcję członka zarządu w spółce handlowej z branży budowlanej i funkcję prezesa zarządu w spółce handlowej zagranicznej z branży pożyczkowej. Podczas odbywania aplikacji komorniczej pracowała w kancelariach komorniczych w których dokonywała czynności egzekucyjnych i nieegzekucyjnych, zarówno w siedzibie kancelarii jak i w terenie.


Posiada doświadczenie w skomplikowanych sprawach karnych z zakresu przestępczości gospodarczej i skarbowej, w szczególności dotyczących nadużycia uprawnień, łapownictwa, płatnej protekcji, oszustwa, przywłaszczenia i sprzeniewierzenia, prania brudnych pieniędzy, działania na niekorzyść spółki, naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa oraz obrotu fikcyjnymi fakturami. Posiada na swoim koncie obrony w ciężkich sprawach karnych gospodarczych m.in. w tzw. sprawach vatowskich, sprawach akcyzowych,  w szeroko rozumianej przestępczości gospodarczej.

WIEDZA

Adwokat Katarzyna Czarnotta posiada gruntowne wykształcenie natury prawnej i biznesowej.

DOŚWIADCZENIE

Przemawia za nami ponad 10 letnie doświadczenie w branży prawnej i w szeroko rozumianym biznesie.

ZAANGAŻOWANIE

W każdą sprawę jesteśmy zaangażowani w 100 %. Nie tolerujemy przeciętności.

JAKĄ POMOC OTZYMASZ?

ADWOKAT KATARZYNA CZARNOTTA

Kancelaria Adwokacka Czarnotta Legal, to miejsce, w którym przedsiębiorcy i Klienci indywidualni otrzymają fachową oraz rzetelną pomoc prawną – na każdym etapie sprawy. Przygotujemy w Państwa imieniu niezbędną dokumentację, ocenimy ryzyka kontraktowe, a w razie potrzeby będziemy reprezentować Państwa interesy przed wszystkimi Sądami i organami administracji publicznej w Polsce.


Pomożemy Państwu zmniejszyć ryzyka biznesowe związane z przestrzeganiem powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a w razie potrzeby podejmiemy niezbędne działania zmierzające do rozwiązania problemów. Skutecznie będziemy przewidywać ewentualne zagrożenia i wdrożymy środki przeciwdziałające powstaniu komplikacji natury prawnej. 


Pomożemy Państwu zadbać o płynność finansową Waszej firmy. Podejmiemy niezbędne działania natury faktycznej i prawnej, aby możliwie jak najszybciej przeprowadzić skuteczną windykację należności. Zadbamy przy tym o to, aby do każdej sprawy i do każdego Państwa klienta podchodzić w indywidualny sposób.


Nawiązanie współpracy z naszą Kancelarią, to dobra inwestycja.  Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problemy i uporządkować wszystkie sprawy.

W SWOJEJ PRACY WYKAZUJĘ SIĘ PONADPRZECIĘTNYM ZAANGAŻOWANIEM. ZADBAM O TWOJĄ SPRAWĘ.